Wypożyczalnia aut w Mielcu

Wypożyczanie samochodów, czyli dobra opcja dla każdego

W dzisiejszych czasach na rynku motoryzacji możemy znaleźć naprawdę mnóstwo różnych wypożyczalni samochodów. Oczywiście niektóre z nich są lepsze, ale tylko ze względu na lepszej jakości pojazdy. W wypożyczalniach możemy znaleźć nie tylko samochody osobowe, ale i również minibusy oraz przyczepy. Wiele osób często zastanawia się nad tym, jakie warunki tak naprawdę trzeba spełnić, aby wypożyczyć samochód? Otóż nic specjalnego nie trzeba tutaj robić. Wystarczy tylko posiadać aktualny dowód, prawo jazdy oraz zwrotną kaucję w wysokości około tysiąca złotych.

Na pewno ciekawą ofertę posiada wypożyczalnia samochodów F.T.U.H MaxTrans z Mielca. Znajduje się ona na ul. Wolności 75 a kontakt i pytania kierować można na numer +48 792 051 510. Posiadają oni bowiem nie tylko samochody osobowe, także busy na 9 osób!

To doskonały wynajem samochodów a firma F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów to doskonale znana firma która słynie z dobrych samochodów i świetnej obsługi klienta. Wiele firm z SSE Mielec korzysta z usług tej wypożyczalni ale również ludność cywilna i inni goście, którzy przybywają do miasta Mielec w woj. podkarpackim.

Stomatolog czyli co robi dobry dentysta

Transport krajowy i międzynarodowy

Beton i usługi w tym wynajem dźwigów

Transport w relacji Polska Węgry Słowacja i Austria

Meble kuchenne i szafy na wymiar

Turbosprężarki i ich regeneracja

SSE Mielec - katalog i spis firm

Jakie są ceny za wypożyczenie samochodu?

Otóż tutaj nie ma konkretnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ cena zależy przede wszystkim od marki pojazdu oraz jego rocznika. Te dwie cechy w tym przypadku są niezwykle ważne. To właśnie nimi każda wypożyczalnia samochodowa się kieruje. Przeciętna cena samochodu z średniej półki wynosi około stu pięćdziesięciu złotych za dobę. Oczywiście może być ona trochę mniejsza, ponieważ zależy to od długości wypożyczenia.

Jeżeli wynajem samochodu trwa dłużej np. tydzień to na pewno możemy liczyć na atrakcyjne warunki w porównaniu z najmem na 1 dzień. To identyczna sytuacja jak nocleg w hotelu. Sprząta się po każdym gościu i podobnie jest jeżeli chodzi o wynajem samochodu.

Tani samochód i tania wypożyczalnia!

No właśnie! Dlaczego niektóre wypożyczalnie oferując samochody mają ceny z kosmosu!? No cóż, ciężko odpowiedzieć na to pytanie ale na pewno tani wynajem samochodów w Mielcu oferuje F.T.U.H MaxTrans. 

Zobacz jak dojechać do wypożyczalni i wynająć samochód:

Wypożyczalnia to proste zasady, prosta umowa bez żadnych haczyków i po prostu to czego oczekujemy – tani i szybko wynajem auta w przypadku potrzeby. Można również oczywiście wcześniej rezerwować samochody po uprzednim kontakcie z biurem +48 792 051 510 i warto tak zrobić.

Często szczeglnie w okresie zimowych ferii czy wakacji samochody są niedostępne. 

Informacje biznesowe Mielec i okolice

Specjalne strefa ekonomiczna w Mielcu

To doskonałe miejsce aby Twoja firma rozwinęła skrzydła!

Apteki Mielec, dyżury aptek

Poukładany i wyselekcjonowany spis aptek z naszego miasta oraz lokalizacje:

Katalog firm z Mielca

W serwisie ponad 1000 firm z naszego miasta, poukładane kategoriami, dokładne lokalizacje oraz opisy: